Pristatymas

1. Siuntimo ir Pristatymo paslaugų sąlygos Lietuvoje

 

Per kurjerius. 

Kurjeris Jūsų siuntą pristatys nemokamai visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą), prieš tai paskambinęs ir su Jumis susiderinęs pristatymo laiką, per 1-2 darbo dienas, perkant už 100 EUR ir daugiau.

Jei užsakymo suma mažesnė – pristatymo mokestis – 4-5 EUR. (Sistema pristatymo kainą paskaičiuos pagal prekių svorį.)

Atsiimdami prekes būtinai patikrinkite, ar jos tvarkingos ir tik tada pasirašykite.

 

Atsiimsiu pats Kaune.

Norėdami nemokamai prekes atsiimti patys, pristatymo sąlygose pasirinkite „Atsiimsiu pats Kaune“, adresu: Rudmenos g. 5 - 5 sandėlis, Kaunas LT-52193

Kai prekės bus paruoštos, Jūs apie tai būsite informuoti elektroniniu paštu arba SMS žinute.

 
2. Pristatymo paslaugų sąlygos ES ir užsienyje.

 Atsiėmimas Pašte artimiausiame Jūsų pašto skyriuje pagal jūsų adresą

Pristatymas vyksta per 5-10 dienas į ES ir gali būti kiek ilgiau į užsienį, priklausomai nuo pasirinktos šalies. Jeigu nerastumėte savo šalies, prašome mums pranešti. Programa automatiškai generuos pristatymo mokesčius, pagal Jūsų adresą ir krepšelio svorį. Jūs neprivalote užsisakinėti prekių, jei paaiškėja, kad pristatymas neatitinka jūsų lūkesčių. Po užsakymo patvirtinimo ir kai prekės bus išsiųstos mes Jums atsiųsime siuntos numerį. Siuntą prašome tikrinti http://www.post.lt/en/help/parcel-search/index?num arba http://globaltracktrace.ptc.post/gtt.web/. Norime Jus perspėti mūsų brangūs klientai už Lietuvos ribų dažnai siuntos kelias nėra rodomas, tačiau informuojame, kad prekės visada pasiekia savo adresatą. 

Obamas UAB neprisiima siuntos praradimo rizikos, dėl trečiųjų šalių įsikišimo, pavyzdžiui, muitinės, narkotikų kontrolės, ir taip toliau, bet jei Jūs negausite siuntos, dėl Lietuvos pašto ar partnerių netinkamos veiklos, taipogi jei pristatyta siunta bus fiziškai pažeista tuomet prašome nepriimti siuntos.

Pristatymas per kurjerį užsienyje nuo durų iki durų.

Į didelę dalį ES šalių prekes galima siųsti naudojant kurjerių tarnybą. Tikslią siuntimo kainą apskaičiuos programa pagal konkrečią šalį bei prekių krepšelio svorį. Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą Jums el. paštu pranešime apie siuntos būseną ir siuntai suteiktą reg. numerį. Su juo galėsite tikrinti siuntos kelią. Naudojantis šia paslauga prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas.

Obamas UAB neprisiima atsakomybės, dėl prekės dingimo ar sunaikinimo rizikos, dėl trečiųjų šalių (muitinės, narkotikų kontrolės ir kitų kontroliuojančių institucijų) teisėtų veiksmų ir pan.
Jei gausite tvarkingas, tačiau ne tas prekes, kurias užsakėte, netinkamo vartoti termino prekes, jas stengsimės pakeisti tik kartu su raštišku laisvos formos aktu prašytume atsiųsti ir tai įrodančias fotografijas.