MAVAR Soft Light glaistas New Gen keičiantis spalvą 1L

ID: 32149003
Gamintojas: Mavar
13.00 €
Turime sandėlyje
Į krepšelį
Klausti apie prekę

Užklausa sėkmingai išsiųsta

Daugiafunkcinis Soft Light glaistas yra naujoviškas naujos kartos produktas, sukurtas atsižvelgiant į efektyvumą ir naudojimo patogumą. Jo patobulinta formulė užtikrina išskirtinį sukibimą, kuris yra labai svarbus ilgaamžiškumui ir kokybei. Pagrindinis šio glaisto privalumas – novatoriškas gebėjimas keisti spalvą maišant su kietikliu – tai aiškus signalas vartotojui, kad gaminys paruoštas šlifavimui. Ši funkcija padidina naudojimo patogumą, nes neleidžia spėlioti ir padidina darbo efektyvumą.

Soft Light glaistas sujungia užpildymo ir apdailos glaisto savybes, todėl tai yra visapusiškas sprendimas bet kokiam renovacijos ar statybos projektui. Šiuolaikinių užpildų naudojimas suteikia kreminės konsistencijos, kuri palengvina produkto naudojimą ir tolygų pasiskirstymą. Tuo pačiu metu jo savybės leidžia puikiai šlifuoti, o tai būtina norint pasiekti profesionalių rezultatų.

Unikalūs Soft Light glaistai esantys priedai užtikrina lygų paviršių ir sumažina "akių" atsiradimo riziką, o tai svarbu norint pasiekti lygią ir profesionalią išvaizdą.

MAVAR Soft Light glaistas New Gen keičiantis spalvą 1L
13.00 €